قفل های پروانه چه مدت دوام می آورند؟ ما از یک آرایشگر سال کردیم

[ad_1]

قفل های پروانه به سرعت به عنوان یکی از محبوب ترین سبک های محافظتی امسال درست در کنار نوارهای جعبه ای بدون گره ظاهر شدند. سبک الهام گرفته از دهه 90 شبیه لک های مصنوعی است ، با این تفاوت که به طور معمول کوتاه تر هستند و با استفاده از موهای موج دار تر ایجاد می شوند تا ظاهر کاملاً لغو شده ای به گیره ها بدهند. مولكیا جورج ، آرایشگر مشهور ، قبلاً به POPSUGAR گفت: “با قفل های معمولی ، شما از روش بسته بندی استفاده می كنید تا موها مرتب تر و مرتب تر شوند ، در حالی كه روش قفل های پروانه ای از انگشت شست شما برای ایجاد حلقه و كمی ظاهری نامرتب استفاده می كند.”

طی چند ماه گذشته مکان های پروانه ای روی ستارگانی مانند Ciara و Leigh-Anne Pinnock مشاهده شده اند و ثابت شده است که این یک روش عالی برای آزمایش سبک های جدید در این تابستان است. هنوز هم ، همانطور که با هر سبک محافظتی مطابقت دارد ، مهم است که بدانید چه مدت آنها را در موهای خود نگه دارید تا از آسیب احتمالی جلوگیری کنید.

“با نگهداری و مرطوب سازی مناسب من می گویم که می توانید آن را حفظ کنید [butterfly locs] حدود یک تا دو ماه ، “آرایشگر مشهور و موهای طبیعی YouTuber ، آناجید” کی “تیلور به POPSUGAR گفت.” شما نمی خواهید به موهای طبیعی که در حال رشد است آسیب برساند و باعث شکستگی شود ، به خصوص اگر لباسشویی نکنید. مو. “تیلور خاطرنشان می کند ، اگرچه این سبک معمولاً باید تا هشت هفته طول بکشد ، اما اگر قفل ها را به درستی نگهداری نکنید (به معنای شستشو و تهویه مطبوع منظم آنها) ، احتمالاً نباید آنها را بیش از چهار هفته نگه دارید .

اگر شما دارند اگر آنها را بیش از زمان توصیه شده نگه دارید ، پایان جهان نخواهد بود اگر ساییدگی آنها را حدود یک تا دو هفته ادامه دهید. تیلور برای اینکه قفل های پروانه ای خود را کمی طولانی کنید ، توصیه می کند از محصولات آبرسان استفاده کنید و آنها را با شامپوی خشک بشویید یا اگر از شامپوی مایع استفاده می کنید اجازه دهید در هوا خشک شوند.

وی گفت: “مرطوب نگه داشتن پوست سر شما در اینجا کلید اصلی و همچنین تغذیه قفل ها برای جلوگیری از وز و فرار است.” “اگر قصد شستن آنها را ندارید و کمی بیشتر آنها را نگه ندارید ، من چند شامپوی خشک را نیز توصیه می کنم. شستشو عالی است اما مطمئن شوید که به درستی خشک می شوید وگرنه آب باعث رشد باکتری می شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>