قوانین و مقررات زیبایی المپیک برای تیم ژیمناستیک

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 03 آگوست: سیمون بیلز از تیم ایالات متحده در حال انجام در مرحله نهایی تعادل زنان در مرکز ژیمناستیک Ariake در 03 اوت 2021 در توکیو ژاپن.  (عکس از خاویر لاین/گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / خاویر لاین

وقتی صحبت از ژیمناستیک به میان می آید ، داوران در المپیک بیش از تلنگرها و چوب های مخالف جاذبه امتیاز می گیرند. برای به دست آوردن طلا ، داوران به همه جزئیات نگاه می کنند – تا ناخن ژیمناست ها و نحوه آرایش موهای آنها.

هر ورزشی در المپیک دارای قوانین و مقررات زیبایی خاص خود است که ورزشکاران باید به آن پایبند باشند ، برخی سختگیرانه تر از بقیه هستند. این قوانین قبل از رقابت توسط انجمن ها و سازمان های مختلف وضع شده است. همه چیز از پیرسینگ گرفته تا آرایش گرفته تا مانیکور در نظر گرفته می شود و اگر هر یک از قوانین زیر پا گذاشته شود ، رقبا می توانند امتیازات ارزشمندی را از دست بدهند که در نهایت می تواند هزینه زیادی برای آنها داشته باشد.

در ژیمناستیک ، کمیته برنامه ملی زنان مقررات خاصی در مورد مو و جواهرات دارد. بر اساس برنامه زنان ژیمناستیک ایالات متحده: قوانین و سیاست های 2020-2021 ، موها باید “از دور صورت محافظت شوند تا دید او در مورد دستگاه مبهم نشود.” به همین دلیل است که سهم نان و دم اسبی خود را روی تیر خواهید دید.

جواهرات نیز در کتاب قوانین ، به ویژه گوشواره ذکر شده است. ورزشکاران مجاز به بستن ناودانی در هر گوش هستند اما “سایر سوراخ ها باید برداشته شوند ، نه اینکه فقط با نوار یا گچ پوشانده شود.” (این مورد احتمالاً به ایمنی مربوط می شود ، زیرا شما نمی خواهید ورق بزنید و با خطر افتادن حلقه های وحشتناک خود روبرو شوید.)

توکیو ، ژاپن - 03 آگوست: سونیسا لی از تیم ایالات متحده در فینال تیر توازن زنان در روز یازدهم بازیهای المپیک توکیو 2020 در مرکز ژیمناستیک آریاکه در 03 اوت 2021 در توکیو ژاپن شرکت می کند.  (عکس از السا/گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / السا

از طرف دیگر ، مقررات مربوط به آرایش کمی آرام تر است ، اما کاملاً وجود ندارد. در حالی که خط چشم بالدار و کمی سایه چشم روشن است ، احتمالاً بهتر است آن را ساده نگه دارید. این امر در مورد مانیکور نیز صدق می کند. ژیمناست های تیم ایالات متحده ، سیمون بیلز و سونیسا لی ، هر دو ثابت کرده اند که از طراحی خوب ناخن استفاده می کنند ، اما نحوه پوشیدن آنها باید منطقی باشد. ناخن های پر زرق و برق که می تواند حواس داوران را از اجرای معمول منحرف کند ، مجاز نیست. خوشبختانه ، این امر بیلز و لی را از یافتن نقطه شیرین با حداقل مانیکور در عین حال بسیار جشن خود باز نمی دارد (نگاه کنید به مانیکور فرانسوی بیلز قرمز ، زرد ، آبی ، سبز و سیاه و هنر ناخن حلقه المپیک لی).

اما توصیه هایی برای نحوه ژیمناستیک ها باید ببین همین جا متوقف نشو موهای بدن در المپیک به دلیل فشارهای اجتماعی یا دستورات ناگفته ، ممنوع است. در حالی که شناگران برای بهبود سرعت خود اصلاح می کنند ، اظهارنظر در قوانین مربوط به ژیمناست ها که نیاز به “مراقبت مناسب” دارند ممکن است مربوط به اپیلاسیون و اصلاح باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>