لانا کندور موهای خود را صورتی رنگ کرد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 21 اکتبر: لانا کاندور در جوایز InStyle 2019 در مرکز گتی در 21 اکتبر 2019 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از Jon Kopaloff / گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / جون کوپالوف

لانا کاندور حتی قبل از اینکه بسیاری از ما او را با نام لارا ژان بشناسیم ، موهای مشکی براق داشته است ، اما او فقط رنگ طبیعی خود را تغییر داده و یک سایه صورتی پاستلی سرگرم کننده ایجاد کرده است. کاندور عصر پنجشنبه در یک سلفی زیبا و جذاب اینستاگرام رنگ جدید حباب را نشان داد و ثابت کرد که رنگ صورتی رنگ او است. در حالی که برای همه پسران: همیشه و برای همیشه ستاره در گذشته با طول آزمایش کرده است ، این اولین کاندور است که موهای تیره امضا را نمی بیند و به سختی می توانیم او را بشناسیم.

در نگاه اول ، ممکن است فکر کنید کاندور به راحتی یک کلاه گیس را امتحان می کند ، اما با بررسی دقیق تر ، می توانید نشانه ای از ریشه های تیره او را ببینید. مشخص نیست که آیا سایه جدید پاستلی ، با مجوز از دیمیتریس جیانتوس ، آرایشگر مشهور ، دائمی است یا کار برای رنگ پاک کردن ، اگرچه به نظر می رسد مورد دوم. این بازیگر با اشاره به همکاری اخیر موسیقی با دوست پسر آنتونی د لا توره ، عکس خود را با عنوان “هر کسی غیر از تو را به جریان 5 میلیونی برسان و من آن را حفظ می کنم …”. “من می دانم که من عاشق صورتی ام هستم …” به نظر می رسد برای دیدن بیشتر رنگ صورتی باید مجبور به پخش جریانی جدید او شویم – نگاهی دقیق تر به کارهای تازه Condor در زیر بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>