لایه بردار محبوب 2٪ BHA Paula’s Choice در فروش سالگرد Nordstrom 2021 به فروش می رسد

[ad_1]

این نه تنها مورد علاقه ویراستاران و مصرف کنندگان است ، بلکه توسط متخصصین پوست تایید شده نیز تایید شده است. جاشوا زایکنر ، مدیر تحقیقات زیبایی و بالینی پوست در بیمارستان مونت سینا در شهر نیویورک ، این تونر لایه بردار را برای افرادی که دارای پوست مستعد آکنه هستند توصیه می کند.

جذابیت سردبیران – از جمله من ، سارا هان – نیز از طرفداران این لایه بردار ملایم و تحریک کننده نیستند. از زمانی که شروع به استفاده از این به عنوان تونر شب خود کردم ، متوجه شدم که سرم ها و مرطوب کننده های بدن احساس چسبندگی یا سنگینی نمی کنند ، به این معنی که سریعتر و عمیق تر از لایه برداری جذب می شوند.

این یکی از محبوب ترین اقلام فروش سال به سال است ، بنابراین منتظر دریافت کالای خود نباشید. بعلاوه ، این بطری بزرگتر از بزرگ احتمالاً تا فروش سال آینده برای شما دوام خواهد آورد-بنابراین از طرف شما فکر کردن بسیار هوشمندانه است. یک Publa’s Choice Skin Perfecting 2٪ BHA Liquid Liquid Exfoliant را با ابعاد بزرگ و بزرگ به قیمت 39 دلار در یک قسمت جمع کنید. nordstrom.com تا 8 آگوست که فروش خداحافظی کرد. ما نمی توانیم به آن قول بدهیم نمی کند به فروش برسد ، بنابراین بهترین شرط شما این است که هم اکنون آن را به سبد خرید خود اضافه کنید.

و اگر Paula’s Choice مناسب ترین گزینه برای پوست شما نیست ، این لایه بردارهای دیگر را که با تخفیف عمده نیز روبرو می شوند ، بررسی کنید:

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

Sunday Riley Win-Win Good Genes Duo

تصویر ممکن است حاوی: پاکت نامه باشد

ست لایه برداری روزانه صورت دکتر Dennis Gross Skin Skin Alpha Beta Extra Strength

عنصر قهرمان ، القا کننده درخشش در یکشنبه رایلیWin-Win Good Genes Duo ، که از یک بطری کامل (1.7 اونس) و اندازه مسافرتی (0.5 اونس) از مواد خوب تشکیل شده است ، اسید لاکتیک است. برای کسانی که ناآشنا هستند ، اسید لاکتیک یک اسید آلفا هیدروکسی (یا AHA) است که گردش سلول را افزایش می دهد و بقایای گرفتگی منافذ را با تمیز کردن پوست روشن تر و صاف تر می کند. “هر بار که از این محصول استفاده می کنم ، پوست من درخشان به نظر می رسد و تمام روز به همین ترتیب باقی می ماند” جذابیت سردبیر ستاد جیانان فوربس می گوید.

تعداد کمی پد لایه بردار همان میزان توجه و تحسین را به خود جلب کرده است مراقبت از پوست دکتر دنیس گروسخط آلفا بتا. در داخل مجموعه جامبو Alpha Beta Head to Too Glow ، 60 برنامه لایه بردار صورت Alfa Beta Extra Strength روزانه با اندازه جامبو و 32 مورد از پدهای درمان کننده لایه بردار بدن Alpha Beta با اندازه کامل را خواهید یافت. نمونه اول یک سیستم دو مرحله ای است که دارای هفت نوع اسید – از جمله گلیکولیک ، لاکتیک و سالیسیلیک – برای نتایج در سطح حرفه ای است که ظاهر خطوط ریز ، چین و چروک ها ، منافذ بزرگ پوست ، درخشش و بافت ناهموار پوست را بدون ترک پوست به حداقل می رساند. احساس خام بودن پوست اگر واکنش شما “اوه ، من باید آن را داشته باشم” است ، به این باشگاه بپیوندید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>