لباسهای اما استون را در تریلر Cruella دیزنی ببینید

[ad_1]

اما استون در نقش شخصیت شرور کرولا د ویل در دیزنی بازی می کند کرولا، که برای اولین بار در 28 مه برگزار می شود. چه کسی مسئول زرق و برق سخت و پانک راک است که او در طول فیلم نشان می دهد؟ این می تواند جنی بیوان ، طراح لباس انگلیسی باشد که به خاطر سبک کاری خود در چارلیز ترون در شهرت دارد Mad Max: Fury Road (2015) ، هلنا بونهام کارتر در نقش ملکه الیزابت در سخنرانی پادشاه (2010) ، و راشل مک آدامز در شرلوک هولمز (2009). بیوان اخیراً در فیلم های دیزنی نیز کار کرده است فندق شکن و چهار قلمرو (2018) و کریستوفر رابین (2018) ، ثابت کرد که او در حال حاضر توانایی خیال پردازی ظاهری خارق العاده را دارد که واقعاً با اصل یک شخصیت صحبت می کند.

فقط در تریلر یک دقیقه ای و 30 ثانیه ای تازه منتشر شده ، می بینیم که استون یک شنل ابریشمی ژاکارد به طول کف پوشیده و آن را آتش زده و آن را به یک لباس عروس پری دریایی قرمز آغوش بدن تبدیل کرده است. طبیعی است که لباس های او سر ما را می چرخاند ، زیرا Estella de Vil جوان ، که در دهه 1970 در لندن بزرگ شد ، یک طراح مد مشتاق است. ما حتی نگاهی اجمالی به مانکن های او می اندازیم ، همه در یک ردیف صف کشیده اند ، زیرا او به ما هشدار می دهد ، “من درخشان متولد شدم.” کاملاً ساده است که می بینید دیزنی برای این پروژه از یک طراح لباس استفاده می کند که همانند استلا درخشان است و همچنین بارونس فون هلمن (با بازی اما تامپسون) ، که مطمئناً ظاهری مطابق با آن را دارد. برای اولین نگاه سری به پایین بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>