لباسهای فرش قرمز اسکار 2021

[ad_1]

اسکارها اینجا هستند و بزرگترین نامهای هالیوود در صنعت فیلم فرش قرمز ، هم به صورت مجازی و هم در لس آنجلس ، را برای اولین بار برنده جایزه ترین چهره های سال خود برگزار کردند. جوایز اسکار 93 با تعداد زیادی از افراد مشهور در لیست A که لباس های نامطبوع آنها ارزش دو برابر گرفتن (یا سه) را داشت. این نمایش جایزه با داشتن یک لیست ستاره دار از نامزدها ، مجریان و مجریان ، یک شب بزرگ برای فیلم و مد بود. ستارگان پر زرق و برق ترین فیلم های امسال (سلام ، ویولا دیویس و روز آندرا) برای تحت تأثیر قرار دادن لباسها ، به تماشاگران فقط آنچه را که بعد از یک سال وقایع مجازی از دست داده اند ، می بخشند.

خوش پوشیدن فرش قرمز – و بیرون آمدن از خانه – از بازیگران مورد علاقه ما بودند و از لباس سرخ بنفش HER Dundas گرفته تا لباس سفارشی و زیبای Maison Valentino از Zendaya ، این لباسهای اسکار همان چیزی بود که می خواستیم در جبهه مد آرزو کنیم. نگاهی به زرق و برق دارترین لحظات پیش رو بیندازید و آماده باشید تا به هر نگاه جایزه شایسته ، اگر جایزه طلای براق را ندارد ، شایسته تقدیر و تشکر از آن باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>