لباس آنا تیلور-شادی و اصلاح لباس کارا دلوین در نمایشگاه دیور

[ad_1]

آنیا تیلور-جوی و کارا دلوین دو نفره شیک را تشکیل می دهند اما معلوم است که آنها شیرین ترین دوستی را نیز دارند. این دو به تازگی در نمایشگاه Dior’s Cruise 2022 در آتن حضور داشتند و مانند یک دوست واقعی ، آنیا قبل از رفتن به محل برگزاری ، مطمئن شد که کارا فرش قرمز آماده است. در یک ویدیوی شایان ستایش که در اینستاگرام کارا به اشتراک گذاشته شده است ، Queen’s Gambit خانم بازیگر حاشیه لباس طلای زرق و برق دار این مدل را صاف کرد و دورش را چرخاند تا اطمینان حاصل شود که هر چروک درست شده است.

کارا در زیرنویس این لحظه نوشت: “افرادی را پیدا كنید كه به شما بگویند وقتی چیزی در دندانهایتان است و وقتی بیشتر به آن احتیاج دارید ، مواردی را به شما بگویید كه شاید دوست ندارید بشنوید.” “اتصال تنها راهی است که می توانیم یاد بگیریم و رشد کنیم ، بنابراین زنانی که تاج (لباس) زن دیگری را درست می کنند به جای اینکه کج بودن آن را نشان دهند.”

این مدل همچنین چند عکس جالب از این دو به اشتراک گذاشته است که برای دوربین ژست گرفته اند ، دست هایشان را گرفته اند و صندل های دیور منطبق را به نمایش می گذارند. آنیا کفش های بند دار را با یک لباس مجلسی کم رنگ آهنی ست کرد ، در حالی که کارا یک لباس حاشیه ای حاشیه ای به همان رنگ شامپاین به تن کرد. وی افزود: “پوشیدن لباس مشابه با شخص دیگر فقط به معنای خوش سلیقه بودن شماست.” درباره یک دوتایی شیک صحبت کنیم که نمی دانستیم به چه چیزی نیاز داریم! بیشتر از این جفت در نمایشگاه دیور پیش رو دیدن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>