لباس ارغوانی Rina Sawayama را در جوایز بریت 2021 ببینید

[ad_1]

فریاد Rina Sawayama برای اختراع رنگ بنفش در جوایز بریت 2021. این خواننده ژاپنی-بریتانیایی عصر سه شنبه هنگامی که با یک لباس مجلسی یاس بنفش و ارزشمند کد پستی مخصوص خود ، فرش قرمز را خالی کرد ، نمایش نشان را عملاً تعطیل کرد. این لباس توسط اولیویه روستینگ به عنوان آخرین نگاه به مجموعه لباس های بهاری 2019 بالمین طراحی شده بود ، این لباس یک اثر هنری مطلق بود ، دارای دامنی شبیه آبشار از جغجغه ، قطار سنگین و جسمی برش خورده که به خال کوبی های رینا اجازه می داد تا به خوبی دیده شوند. اوه ، و همچنین چندین تکه از مواد ضد خشونت وجود داشت که از خط کمر برای یک علامت مد بالا اضافه شده است.

با کمک جردن کلسی سبک ، رینا لباس Balmain خود را با جواهرات نقره ای Bulgari و پاشنه های پی وی سی جیمی چو جفت کرد که بلافاصله دمپایی های شیشه ای سیندرلا را به یاد ما آورد. روی فرش قرمز ، ترانه سرا به طور سرزنش اذیت کرد که او در حال کار بر روی یک دوئت با لیدی گاگا برای آینده خود است کروماتیکا ریمیکس آلبوم ، و در طول نمایش ، او احساسی شد در حالی که به اجرای زنده “گواهینامه راننده” اولیویا رودریگو گوش می داد. ام ، ما شما را در آن احساس می کنیم! خوشبختانه ، لباس او کاملاً قادر به جذب اشک هایی است که ریخته است ، موافق نیستید؟

پیش رو ، ما تمام عکسهایی را که باید از لباس عروس بریتانیا متوقف شود نشان می دهد ، قرار داده ایم تا بتوانید کاملاً از هر زاویه آن را تحسین کنید – به علاوه ، حتی یک ویدیو نیز وجود دارد تا بتوانید شاهد شاهکار در حرکت باشید. در تعظیم ملکه بنفش با ما همراه شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>