لباس برش سکسی موگلر مگان فاکس در جوایز بیلبورد

[ad_1]

مگان فاکس لحظه موگلر بسیار خاص خود را داشت و این سبک سالهای سبک جنسی بیش از آن چیزی بود که تصور می کردیم. این بازیگر یکشنبه شب در مراسم اهدای جوایز موسیقی بیلبورد یکی از لباسهای بریده بریده سکسی طراح مد فرانسوی را به تن کرد و ما کاملاً مطمئن هستیم که این امر باعث افزایش دمای 20 درجه در لس آنجلس شده است. به طور جدی ، حتی گرمتر از PDA بود که او با دوست پسرش Machine Gun Kelly در فرش قرمز به اشتراک گذاشت – و این گفته بسیار.

یک قطعه از مجموعه Mugler بهار / تابستان 2021 ، لباس مگان یادآور یک لباس شنای بریده بریده یک تکه با دامن کاملاً ته توزی بود که در پایین آن متصل شده بود ، و می دانید چه؟ کاملا کار کرد سپس دوباره ، مگان احتمالاً می تواند یک کیسه زباله روی فرش قرمز بپوشد و هنوز هم موفق شود آن را به عنوان جهنم مد روز جلوه دهد. نگاهی دقیق تر به لباس BBMA های چرخنده ستاره بیندازید و برای خرید آنلاین طراحی دقیق ، به مطالعه ادامه دهید ، فقط در صورتی که به دنبال نشان دادن مقداری پوست در این تابستان هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>