لباس برش LaQuan Smith هایلی بیبر در پاریس

[ad_1]

هایلی بیبر در پاریس به همسرش جاستین پیوست و به نظر می رسد طرفداران نمی توانند از سبک خیابانی خود عبور کنند. این در حد عقل است. هایلی مطمئناً در این لباس پشمی از مجموعه پاییز / زمستان 2021 LaQuan Smith بیانیه ای ارائه داد. اسمیت در طول سال ها با سفارش های سفارشی کاملاً مشتری ساخته است و به نظر می رسد که مایو ریلی ، آرایشگر هیلی یکی از آنهاست.

در حالی که این برچسب لوکس هنوز خط جدید خود را منتشر نکرده است ، برخی دیگر از لوازم جانبی هایلی – آن کفش های پاشنه دار Femme LA با رنگ لاته زیبا ، برای مبتدیان – برای خرید موجود است. این صندل ها با سرعت 4.5 اینچ تولید می شوند و بنا به سفارش مواد اخلاقی تولید می شوند (بله ، 100 درصد گیاهخوار هستند!). هایلی همچنین از عینک آفتابی Linda Farrow x The tortoiseshell عینک آفتابی استفاده کرد و مینی توت کوچک لیفنر کوچک را در یک نقش برجسته قلاب بافی حمل کرد تا تنوع مختلف قهوه ای لباس خود را بازی کند.

سفر به دیدار امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه و همسرش بریژیت مکرون ، رئیس دفتر فرانسه در دفتر کاخ الیزه ، بنابراین لباس پوشیدن برای کفش ضروری بود. این واقعیت که جاستین تصمیم گرفت آن را با لباس سلین خود به Nikes لگد بزند و هایلی به دنبال midi baring midi رفت فقط در مورد چگونگی وفادار ماندن به سبک شخصی خود حرفهای زیادی می زند. پیش رو ، می توانید قطعات های هیلی را یکی یکی خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>