لباس خواب شطرنجی بنفش سوفی ترنر در شب خرما

[ad_1]

لباس شب خرما سوفی ترنر در واقع لباسی است که هر لباس می پوشیم. تنها. روز این بازیگر دیده شد که در حال خروج از رستوران در مالیبو به همراه جو جوناس بود. سوفی به جای پوشیدن یک لباس یا یک شلوار جین ، یک جفت لباس خواب ابریشمی بنفش پوشید که دو برابر ست است که می توانید از خانه خود نیز خارج کنید. مجموعه او با چاپ شطرنجی مواج طراحی شده توسط KJ Plumb برای مجموعه خود با خرده فروش Lisa Says Gah طراحی شده است. همچنین همراه با دکمه های 100٪ پایدار ، ساخته شده از آجیل!

لباس دقیق لباس سوفی از مجموعه Holiday 2020 این برند است و متأسفانه تقریباً تمام شده است! نگران نباشید ، اگر شما هم سعی می کنید یک ظاهر را امتحان کنید ما انتخاب های مشابه را خریداری کرده ایم. در مورد استایل او ، این بازیگر لباس خواب خود را پوشید و یک دستبند سفید از زیر پیراهنش بیرون می زد. او با کیف دستی سفید ، ماسک صورت سیاه و قاطرهای سفید چرک اکسسوری کرد. به مطالعه ادامه دهید تا از نزدیک به کل لباس او نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>