لباس دختر جوزا رابرتز ، هیزل مدر در کن

[ad_1]

شاید شما ندانید که هازل مدر کیست ، اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم وقت آن رسیده است که توجه کنید زیرا فرش قرمز وی جایگاه خود را به عنوان یک ستاره مد در ساخت تقویت کرده است. هزل دختر 16 ساله جولیا رابرتز است و این اولین حضور خود را در فرش قرمز این هفته در جشنواره فیلم کن انجام داد. هزل در جشنواره از پدرش دانیل مودر که به عنوان فیلمبردار فیلم جشنواره روز پرچم خدمت می کرد ، حمایت کرد.

برای لحظه بزرگش ، هیزل لباس نوستالژیکی را انتخاب کرد که کاملاً می توانست مادرش جولیا را در دهه 90 بپوشد. او یک لباس توری دکمه دار به رنگ زرد کره ای پوشیده بود که بی دردسر و شیک بود ، در حالی که پدرش لباس تاکیدو را بر تن داشت. در حالی که لباس او خیره کننده بود ، اما کفش های او بود که واقعاً ما را به گذشته برگرداند. او لباس اثیری را با یک جفت صندل چاق مری-جین مدل داد. به خواندن ادامه دهید تا از همه زوایای پیش رو به لباس او نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>