لباس زرد اسکار د لا رنتا Maitreyi Ramakrishnan

[ad_1]

خیلی هیجان زده ایم من هرگز برای دومین فصل بازگشته است و همراه با آن ، مایترای راماكریشنان در حال ارائه ظاهر * مهم * است. این بازیگر خیره کننده با حضور ستاره داران پورنا جاگاناتان و دارن بارنت و میندی کالینگ ، خالق نمایش ، در یک رویداد مطبوعاتی در نیویورک شرکت کرد. برای این مراسم ، مایتری لباس زرد آفتابی از اسکار دو لا رنتا پوشید. لباس میدی او کاملا مناسب هوای گرم بود و با آستین های پف دار و کمربند نازک در اطراف خط کمر ، استعداد چشمگیری داشت.

اگر امیدوارید لباس دقیق بازیگر زن را بدست آورید ، خوش شانس هستید ، زیرا هنوز هم برای خرید در دسترس است. در مورد لوازم جانبی او ، Maitreyi لباس خود را با یک جفت پاشنه بند بند بند و گوشواره حلقه ای نقره ای مدل داد. به مطالعه ادامه دهید تا لباس او را از همه جوانب بررسی کنید. بعلاوه ، اگر از کل نگاه او الهام گرفته اید ، ما کل گروه را نیز برای شما خریداری کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>