لباس زرد امیلیو پوچی پریانکا چوپرا در اینستاگرام

[ad_1]

پریانکا چوپرا با لباس زرد آفتابی خود اجازه می دهد کمی آفتاب وارد خوراک های رسانه های اجتماعی ما شود. این بازیگر زن که در حال حاضر در لندن مشغول فیلمبرداری است ، عکسی را که معز علی با این لباس زیبا در اینستاگرام خود گرفته منتشر کرد. لباس گلدار او توسط طراح Emilio Pucci بود و آرایشگر او Luxury Law به زیبایی ظاهری کمک کرد. او عکس را زیر عنوان عنوان کرد: “این روزها آفتاب متفاوت می زند …” کاملاً موافقیم! حتی وقتی نیک جوناس هنگام راه رفتن در خیابان های لندن با این پیراهن آبی دیده شد ، تصمیم گرفت رنگ های روشن بپوشد.

پری هنگام پریدن به هوا با پوشیدن لباس 6085 دلاری در حیاط خانه خود ، بی خیال ظاهر شد. اگر خوب دقت کنید ، متوجه می شوید که این لباس پرهای ظریفی که روی آن دوخته شده است ، به نمایش در می آید. اگر به دنبال غوطه وری هستید ، لباس دقیق او هنوز در Farfetch موجود است. اگر به دنبال لباس های زرد با قیمت مناسب تر هستید ، ما برخی از موارد مورد علاقه خود را نیز گرد آورده ایم! در ادامه بخوانید تا نگاهی به آخرین نگاه پریانکا بیندازید و منتخبین ما را در آینده خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>