لباس زرد بورا آکسو Elle Fanning برای مطبوعات بزرگ

[ad_1]

اِل فانینگ ، که با آرایشگر سامانتا مک میلن در کمد لباس عجیب و غریب خود کار می کند ، مشغول مطبوعات برای فصل دو شبکه 4 است بزرگ. مک میلن و فانینگ به نظر می رساندند که آنها در گلدن گلوب با هم ترکیب شده اند و گروه اخیر ما را نفس نفس انداخت. ارتباط قوی با Elle وجود دارد بزرگ شخصیت اینجا این لباس تافتای زرد ذرت نه تنها شباهتی به ظاهر سلطنتی کاترین کبیر دارد ، بلکه بلافاصله از باند هفته مد لندن طراح ترکیه ای بورا آکسو ، که تأثیر مستقیمی از انقلاب فرانسه و فیلسوف پیشگام سوفی ژرمن گرفت ، (این تقریباً همان دوره زمانی سریال Elle ، که او نقش اصلی زن را به تصویر می کشد).

سخنرانی بورا آکسو در سالن مرکزی نئوکلاسیک تیت انگلیس از قبل ضبط شده بود و تنها با گذشت چند روز با تمام جزئیات عاشقانه خود فاش شد. اما واضح است که ، مک میلن اولین نگاهی به این مجموعه داشت. بدیهی است که او می دانست برداشتن این لباس از طیف وسیعی بدون فکر است. حتی اگر تماشا نکنید بزرگ، جزئیات این طرح – از خطوط شانه ای پر زرق و برق گرفته تا تزئینات پیچیده و طرح رنگی بسیار زیبا از پاستل – برای کاترین که لباس هایش با روبان و کمان های زیادی همراه بود جذاب بود. گرچه این لباس با جریان آزاد و بدون ساختار احتیاج به کرست ندارد ، اما طبیعی است که اِل برای تماس های بزرگنمایی جشن خود راحت چیزی را انتخاب کند. به پایین پیمایش کنید تا Elle prance را در اطراف اتاق در بورا آکسو ببینید ، سپس اولین بار در پیمایش و سایر لحظات مد را ببینید بزرگ.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>