لباس زرد ورساچه آریانا گراند با جیمز کوردن

[ad_1]

خبر فوری: آریانا گرانده سه شنبه شب با پیوستن به لیدی گاگا ، رئیس جمهور فعلی خود ، عضویت خود را در باشگاه مچ پا قوی به دست آورد. خواننده “موقعیت ها” با لبه های بلند تا آسمان غریبه نیست ، اما او در یک ظاهر غافلگیرانه در نمایش اواخر اواخر این هفته. برای یک موزیکال اسپری مو-با الهام از این برنامه ، آریانا سر تا پا پوشید (خوب ، شانهتا زاویه پا ، از نظر فنی) لباس زرد ، از جمله یک جفت پاشنه مخصوص پلت فرم وحشی که نمی توانم کمک کنم اما صفر کردن آنها.

با سلام از مجموعه پاییز 2021 ورساچه ، این کفش ها دارای یک پاشنه چروک ، بند مچ پا با تزئینات ظریف و سکوی دو سطح هستند ، زیرا فقط یک سطح برای خانم گومز شیب دار نبود. او در آنها می رقصید ، قدم به قدم در آنها قرار می گرفت ، با گاری تو خیابان ها در خیابان ها سوار می شد و از همه مهمتر و چشمگیرتر ، او تعادل خود را در کل بخش حفظ کرد در حالی که اشعار “No Lockdowns Anymore” را در کنار جیمز کوردن کمربند می زد. شخصاً وقتی چرخ درشکه راه می افتاد برای من تمام شده بود.

در مورد بقیه لباس های او ، این لباس ممکن است برای کسانی که از نزدیک با کمد لباس آریانا آشنا هستند ، آشنا به نظر برسد. مارس گذشته ، او همان مینی لباس کمربند را با طلای درخشان پوشیده بود ، با همان پاشنه های سکو سیاه و سفید ست شده است. شاید او از آن زمان در حال راه رفتن با کفش های بلند است. صرف نظر از این ، شما به سادگی باید بخوانید تا اسکیت او را در اواخر شب تماشا کنید و لباس آفتابی و کفش پاشنه بلند او را تحسین کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>