لباس زرد Vivienne Westwood Dua Lipa در BRITs 2021

[ad_1]

دعا لیپا مطمئناً یکی از شیک ترین ستاره های فرش قرمز جوایز BRIT 2021 است. نوستالژی آینده خواننده به ظاهر برنده ای ظاهر شد که لباس مجلسی Vivienne Westwood به رنگ زرد طلایی و لوازم جانبی سر تا انگشتان خود را با نام تجاری برجسته مد پانک انگلیس پوشید.

دعا به میزبانان یاسمین ایوانز و ای جی اودودو در گفت: “من می خواستم آن را انگلیسی ، کاملا لندنی کنم ، و با آن کمی لذت ببرم.” فرش قرمز BRIT پخش زنده. “همه چیز درمورد جمع کردن مردم است.” لباس Dua دارای یک مینی لباس Vivienne Westwood bardot زرد طلایی با روکش مش بنفش نئون و گردنبند چوکر برجسته مروارید برجسته 3 ردیف مروارید (340 پوند) بود ، با گوشواره ها ، دستبندها و انگشترهای مارک ، از جمله یونیون جک انگشتر ، یک جفت پاشنه توری سکوهای آلو عمیق و جوراب شلواری مشکی با تعلیق در معرض. Lorenzo Posocco ، آرایشگر سبک دعا ، این مدل را با یک مدل موی زنبور عسل سیاه که یادآور آنچه در Amy Winehouse دیده می شود ، به پایان رساند. برای هر زاویه از نگاه Vivienne Westwood به خوانش ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>