لباس زنانه لب ماندگار و ماندگار لب لب XXL Nyx Professional Pigment | مرور ، عکسها

[ad_1]

من به طور معمول انتظار ندارم که بیشترین فرمولاسیون را از یک رژ لب مات داشته باشم ، اما نمی خواهم هر قطره رطوبت را از لب های من بخورد. خوشبختانه ، رژ لب XXL احساس راحتی می کند – گاهی اوقات فراموش می کردم که آنجاست – و در طول روز بسیار خوب می پوشد. این کار از طریق نوشیدنی های مختلف و چند لقمه آخر یک تکه پیتزا ادامه داشت. اگر نگران هرگونه خشکی احتمالی هستید ، می توانید از قبل مومیایی لب استفاده کنید ، همان کاری که من انجام دادم ، یا همانطور که تامی ، آرایشگر مستقر در شهر نیویورک توصیه می کند ، از لایه برداری و استفاده از درمان لب مرطوب کننده استفاده کنید.

حتی اگر لایه بردار لب ندارید ، او می گوید که می توانید به مسواک دست بزنید ، اما مطمئن شوید که خشک است. به سختی یک اسکراب نخواهد بود ، اما کار را به پایان می رساند. وقتی لایه برداری را تمام کردید ، یک مرهم لب یا یک روش مرطوب کننده دیگر استفاده کنید ، اما بعد از آن بلافاصله روی رژ لب مایع خود را کش نکشید.

تامی توضیح می دهد: “لب ها می توانند مرطوب شوند اما برای رژ لب های مایع مات نباید چرب و نرم باشند.” “من همیشه هنگام کار بر روی ویژگی های دیگر به مومیایی خود زمان می دهم تا” خیس بخورد “، سپس قبل از استفاده از رطوبت اضافی را با دستمال پاک می کنم.

هنگامی که شما آماده رنگ آمیزی لب های خود هستید ، او می گوید از مرکز شروع کنید و سپس به گوشه ها بروید. من از قبل مداد لب زده ام ، اما تامی توصیه می کند بعد از آن ، یک دقیقه وقت بگذارید تا رنگ بماند. وی گفت: “مداد در این مورد دوم است زیرا ما مانند لب های بسیار مرطوب ، نمی خواهیم مداد باعث خشک شدن و ماندگاری فرمول شود.” همچنین اگر از طرفداران براقیت هستید ، بگذارید قبل از افزودن آن لایه ، رژ لب کاملا خشک شود.

گرچه سایه Deep Mesh را دوست داشتم ، چند نفر دیگر نظرم را جلب کردند. من عاشق ترکیب Low Cut (نان شیرینی زنجفیلی تیره) با Turn-On (کارامل) قرار گرفته در مرکز لب هایم هستم. رنگ های روشن نیز به زیبایی می پوشند. Stayin Juicy (fuchsia) و Pink Hit (صورتی داغ) برای من رضایت بارب داخلی خود را به من می دهند که رنگی گلگون و کاملاً تأیید شده توسط Nicki Minaj را تأیید کنم.

پوشیدن Stayin Juicy در سمت چپ و Pink Pink در سمت راست

حسن نیت ارائه می دهد موضوع

همانطور که گفته شد ، Stamina ممکن است به عنوان رژلب قرمز مورد علاقه من جدید شود زیرا – OMG بسیار زیبا است. ته رنگ کامل آبی است. آنجلا تراكويس ، نويسنده بازرگاني ، رنگ قرمز را امتحان كرد و از فرمول “كرك ، موس مانند” آن لذت برد. وی گفت: “فرمول رژ لب مایع Lip Lingerie XXL Matte Liquid نزدیک به کامل است ،” “این یک مات با ماندگاری طولانی است که لب های شما را خشک نمی کند.”

این رژ لب ها هستند آی تی برای من. من سایه های مختلفی پیدا کردم که خیلی دوست دارم ، یک فرمول مات که روی لب ها راحت است و هر رنگ یک رنگدانه شدید دارد. رژ لب ها همچنین دارای رایحه کمی وانیل هستند که دوست داشتنی است اما خیلی زیاد نیست.

یکی از این لیپی های زیبا را می توانید با قیمت هر دلار 9 دلار در ulta.com و nyxcosmetics.com دریافت کنید.

رژ لب مایع مایل به لب Nyx Professional Makeup Lip Lingerie XXL روی زمینه سفید

رژ لب مایع رژ لب مایع آرایش صورت Nyx Professional Makeup


داستان های بیشتر در مورد رژ لب را بخوانید:


اکنون برنامه روزانه شستشوی 7 مرحله ای اسنس گانت را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>