لباس زنانه ی Versace BET Awards ادای احترامی به بیانسه می کند

[ad_1]

“شما را با یک آرشیو یک آرایشگر می کنیم !!!!” Image Architect Law Roach با افتخار در زیر یک فیلم آهسته از زندایا با لباس BET Awards خود ، که از بایگانی های بهار / تابستان 2003 برداشت شد ، نوشت. اما صبر کنید ، این فقط هر شماره قدیمی نیست. بیانسه نسخه کوتاهی از این طرح دقیق را برای اولین اجرای خود در جوایز BET در “دیوانه عاشق” در سال 2003 در کنار JAY-Z پوشید. این لحظه در زندگی حرفه ای بیانسه به طرز باورنکردنی تعیین کننده بود ، زیرا همچنین برای سومین بار آواز خواندن او در صحنه بود هر نمایش جایزه. افتخار پوشیدن دوباره ظاهری که این مناسبت را رقم زده قطعاً یک افتخار فوق العاده است.

زندایا با افتخار برای خوراک Roach وسایل خود را قدم زد و اجازه داد دامن نوعی پارچه ابریشمی بنفش با شکاف پای بالا تا لگن در باد پشت سرش باد کند. این لباس همراه با یک فلاش از مواد سبز نئون در خط گردن است و از قاب هلیمو و نوار الاستیکی که در زیر نیم تنه و دور پشت قرار دارد ، استفاده می کند. بیانسه این ظاهر را با یک سنگ قیمتی نگین دار و الماس پوشیده بود ، اما زندایا جواهرات خود را حداقل نگه داشت ، گوشواره های قطره ای زیبا را انتخاب کرد و نگاه خود را با صندل های برجسته بنفش به پایان رساند تا تمرکز روی لباس را حفظ کند ، و البته اشاره به لباس آن تاریخ.

برای ردیابی لحظه ورساچه به اصل آن ، پیمایش کنید. با نظرات “Sheeeeeeesh” از لیزو به “لعنتی !!! Pri” ساخته پریانکا چوپرا که روی گرام لاو گذاشته شده است ، می توان گفت این سلام مد به تاریخ پیوست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>