لباس زندایا را در تریلر مالکوم و ماری نتفلیکس مشاهده کنید

[ad_1]

از وقتی نتفلیکس را دیدیم مالکوم و ماری، که پیرو یک کارگردان (جان دیوید واشنگتن) و دوست دخترش (زندایا) است که پس از بازگشت از خانه به نمایش جدیدترین پروژه خود ، رابطه آنها آزمایش می شود ، ما آرزوی لباس او را داشتیم. زندایا لحظه ای واقعی از مد را پشت سر گذاشت ، با پوشیدن یک لباس مجلل و آماده فرش قرمز از مارک Aliétte جیسون رمبرت. او یک لباس خیره کننده و مروارید پوشیده بود که دارای بریدگی های سوراخ کلید و بندهای نازک بود. در واقع ، ما کاملاً می توانستیم Zendaya را ببینیم که این شماره فلزی را در زندگی واقعی روی فرش قرمز می پوشد! سبک واقعی او ، Law Roach ، همچنین ظاهر او را در فیلم سبک می کند.

اگر فکر می کنید لباس او برای خرید موجود است ، خوشحال خواهید شد که بدانید مقصد خرید Zerina Akers ، Black Owned Everything ، لباس دقیق را می فروشد. این عدد زیبا از سایز دو تا 16 برای پیش سفارش در دسترس است و 1200 دلار (860 پوند) قیمت دارد. فیلم سیاه و سفید توسط نویسنده ، کارگردانی و تولید شده است رضایت خالق سام لوینسون و در ساختمان کاترپیلار معماری فلدمن در کارمل کالیفرنیا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. این فیلم هم اکنون در نتفلیکس موجود است. تریلر را تماشا کنید تا آن لباس خیره کننده را از همه زوایای پیش رو دریافت کنید. اگر احساس الهام می کنید ، دقیقاً سبک آن را بخرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>