لباس سفید پرادا گابریل یونیون در جوایز بیلبورد 2021

[ad_1]

عشق گابریل یونیون به پرادا عمیق است. این بازیگر زن عصر یکشنبه در مراسم اهدای جوایز موسیقی بیلبورد یک لباس سفید گرم به تناسب سفارشی که توسط خانه مد ایتالیا طراحی شده بود به تن کرد و اگر خودمان بگوییم این لباس مانند یک دستکش کاملاً مناسب او بود. لباس او به طور مثبت در پولک های کوچک و بزرگ پوشانده شده بود و دارای یک خط گردن افتاده و پلاک آرم Prada بود. توماس کریستوس کیکیس ، آرایشگر مد ، ترجیح داد ظاهر گابریل را با مدل مینی چرمی تازه منتشر شده پرادا در رنگ صورتی مایل به قرمز و بیش از 23 قیراط جواهرات بولگاری ، از جمله گوشواره ، دستبند و انگشتر ، به پایان برساند.

نمی توانیم تعجب کنیم: آیا کودک کااویا سعی خواهد کرد لباس گابریل را مانند آنچه که ماه گذشته با گوشواره های پرادا مادرش انجام داد ، قرض دهد؟ ما مطمئن هستیم که هک امیدواریم! نگاهی دقیق تر به لباس BBMA های گابریل پیش رو بیندازید و مطمئن شوید که سایر ستارگان برای این شب بزرگ چه می پوشیدند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>