لباس سنت لورن لیلی کالینز در گلدن گلوب 2021

[ad_1]

لیلی کالینز در نمایشگاه جایزه 2021 نامزد دریافت اولین گلدن گلوب شد و برای این مراسم یک لباس یکپارچهسازی با سیستمعامل انتخاب کرد امیلی در پاریس بازیگر برای لحظه بزرگ خود یک لباس الهام گرفته از دهه 80 توسط سنت لوران پوشید. در واقع این اولین باری نیست که او از این طراح استفاده می کند – او در واقع قبلاً برای این برند ژست گرفته است!

این بازیگر 31 ساله در نمایش جایزه یکشنبه شرکت کرد و عملاً لباس یک شانه چاپ پیزلی را پوشید. لیلی برای بازی در نقش امیلی کوپر نامزد بهترین بازیگر زن در یک مجموعه تلویزیونی ، موزیکال یا کمدی شد و همچنین مجموعه نتفلیکس نامزدی بهترین سریال های تلویزیونی ، موزیکال یا کمدی را به چنگ آورد. در صفحه تلویزیون فقط نیمه بالایی لباس لیلی را می توانستیم ببینیم ، به همین دلیل تا زمان دیدن عکس های تمام قد جزئیات برش را در کنار لباس مشاهده نکردیم. او لباس خود را با جواهرات کارتیه به پایان رساند و موهای خود را فر داد. ادامه مطلب را ببینید تا لباس Globes او را پیش رو ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>