لباس سکسی مگان تو استالیون در مهمانی Sports Illustrated

[ad_1]

سبک مگان تو استالیون قابل توقف نیست. چه در حال قدم زدن روی فرش قرمز باشد ، چه در حال عکس گرفتن برای یک عکس ، و یا ارائه یکی از سکسی ترین ویدیوهای موسیقی که تاکنون دیده ایم ، مگان دقیقاً می داند که این لباس ها چه کاربردی دارند. و به عنوان اولین خواننده رپ Sports Illustratedمدل جلد Swimsuit Edition ، مگان مهارت های شیک خود را حتی بیشتر ارتقا می دهد. او اخیراً در مهمانی مجله مجله با پوشیدن لباس پست زنجیری که به طور جدی باعث افزایش دما می شود ، ظاهر شد.

مگان به Zerina Akers به ​​آرایشگر اعتماد دارد که این لباس های رویداد فراموش نشدنی را در کنار هم قرار دهد. زرینا که ستارگانی چون کلوئه بیلی و بیانسه را نیز می پوشد ، یک لباس زنجیره ای ناتالیا فدنر انتخاب کرد که از جواهرات چکه می کرد. همانطور که لباسهای قبلی فرش قرمز مگان مشهود است ، او عاشق شکاف پا است و این گروه ناامید کننده نیست. از هر زاویه در عکس های پیش رو به لباس (و پاشنه های نگین دار متناسب آن) نگاهی دقیق بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>