لباس شنل بنفش ولنتینو بنفش و کلاه پر

[ad_1]

لیدی گاگا در تمام طول هفته ظاهر خود را ارائه می دهد و ما مطمئن هستیم که او با این لباس اسطوخودوس از خود پیشی گرفته است. این خواننده که این هفته برای کنسرت خود با تونی بنت در نیویورک تمرین می کرد ، یکی پس از دیگری با یک گروه بیانیه از رادیو سیتی خارج شد. اخیراً ، او یک شماره فوق العاده والنتینو Haute Couture بر تن داشت که ما را مجبور به سه عکس کرد.

گاگا در حالی که از پله های این مکان نمادین سخنرانی می کرد ، با لباس شنل بنفش والنتینو ، که هیچ گونه سوراخ بازویی نداشت ، عکس گرفت. گاز شیک و لباس شنل شیک از مجموعه لوکس پاییز این برند لوکس 2021 بود. انگار لباس کافی نبود ، خواننده با یک جفت دستکش زرد ، عینک آفتابی بزرگ و کلاه پر شترمرغ فیلیپ تریسی برای والنتینو ست کرد. کلاه ما را به یاد شقایق های دریایی یا یزما از فیلم کلاسیک دیزنی می اندازد شیار جدید امپراتور، و ما به آن وسواس داریم. از تمام زوایای پیش رو به کل لباس لیدی گاگا نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>