لباس عروس ورا وانگ و چکمه های کابوی گوئن استفانی

[ad_1]

گوئن استفانی روز شنبه 3 ژوئیه در مزرعه Tishomingo در اوکلاهما با بلیک شلتون ازدواج کرد و وی از ورا وانگ برای طراحان عروس مورد اعتماد خود استفاده کرد تا دو لباس عروس خود را که در اینستاگرام منتشر کرد ، سفارشی کند. این ستاره اولین چیز سنتی را انتخاب کرد – یک ژورژت ابریشمی سفید و یک دستمال گردن بلند و گردن با یک خط گردن غوطه ور که با یک حجاب سفید به طول کلیسای کوچک که با نام های بلیک و گوئن ، به علاوه سه فرزند گوئن کینگستون ، زوما و آپولو – و سپس او تعویض کرد.

لبه راک استار کشور Gwen که در آن تزریق شده بود ، در مینی لباس Vera Wang Haute در پذیرایی که با کریستال ها و پولک های روی دامن و دو پرنده عشق دوخته شده در کنار سه پرنده عشق بچه همراه بود ، زنده شد! در حالی که جزئیات لباس واقعاً عشق گوئن به خانواده اش را نشان می داد ، چکمه های گاوچران سبک چوبی Le Silla ، جوراب شلواری توری و گردنبند سفارشی VRAI ، ساخته شده با الماس های پایدار ساخته شده به عنوان بخشی از همکاری با سبک های او Rob Zangardi و Mariel Haenn ، امضای او را برجسته کرد حس مد احساسات عجیب و غریب او با اولین لباس عروس گرم و گرم صورتی اوبرا از سال 2002 از دست نرفت ، و نه دو ظاهر دوم او در سال 2021 ، ثابت می کند که گوئن به طور کامل به خودش وفادار است. حتی گروه عروسی او ، که تصور می کنیم او قبل از مهمانی در یک مراسم مدنی با بلیک رد و بدل شده است ، بی نظیر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>