لباس عروس وریا وانگ آریانا گراند را ببینید

[ad_1]

آریانا گرانده طی مراسمی صمیمی با دالتون گومز در خانه اش در مونته سیتو ، کالیفرنیا ، با آژانس املاک و مستغلات ازدواج کرد و برای این منظور به تیم آرایشگران خود ضربه زد تا ظاهر عروس ورا وانگ هاوت را به زندگی خود جلب کند. لباس ستون کمر امپراطوری بدون بند نیلوفر آبی خالص با یک حجاب حباب چین دار دستی به پایان رسید و استفان کوهلی عکاس آنجا بود تا مراسم را با نور شمع مستند کند.

خواننده تایید کرد Vogue که او در سال 2018 ، هنگامی که با هم در Met Gala شرکت کردند ، در مورد ورا وانگ به عنوان طراح لباس عروسی نهایی خود تصمیم گرفت. او همچنین چند نشانه از این نگاه را به همراه داشت ، از جمله کمان بالای سرش. با این حال ، برای روز عروسی خود ، آریانا تصمیم به برداشت حداقل با الهام از شخصیت نمادین آواری هپبورن جو استاکتون از چهره خنده دار، که حجاب کاملاً ظریف و زنانه ای می پوشید.

میمی کاترل ، آرایشگر به گوشواره های لورین شوارتز کمک کرد تا آریانا آخرین لحظه را ایجاد کند – یک لباس فرسوده برای ادای احترام به او شیرین کننده دوران ، زمانی که او یاد گرفت که از لحظات “وارونه” زندگی خود قدردانی کند – و سیستم عامل های برجسته Giuseppe Zanotti. تصاویر روز ویژه این زوج را کلیک کنید و ببینید که وضعیت هپبورن چگونه است چهره خنده دار نقش لحن این لحظه مد “بسیار آدری” را تعیین کرد که وقتی با تمام پیرایش ها کامل شد ، “بسیار آریانا” به نظر می رسید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>