لباس عروس پرنسس دایانا نسخه گات Balenciaga

[ad_1]

این را به مدیر خلاق Balenciaga ، Demna Gvasalia بسپارید تا ما را با پیش مجموعه مجموعه زمستانی ’21 خود واو کند. این مارک از لوکشن مجموعه خود که توسط پاتریک ولد گرفته شده است ، رونمایی کرد و مدل هایی را در پس زمینه خالی نشان می دهد که بعداً به یادگارهای سراسر جهان فتوشاپ شد. این مجموعه نه تنها شامل یک نسخه کت goth از لباس عروس پرنسس دیانا (چرا که چرا نه؟) بلکه کلاهبرداری بر روی آرم Gap نیز بود. گواسالیا به وگ که یکی از ظاهر ها ، یک کت بلند و آستین بلند ، از شکل لباس عروس پرنسس دیانا الهام گرفته شده است.

اگر به یاد داشته باشید ، پرنسس دایانا لباس عروسی عظیم دیوید امانوئل را پوشید که برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد. گواسالیا درباره این مدل در دفتر نگاه گفت: “او زیر آن تی شرت و شلوار جین پوشیده است.” بنابراین ، اگر تا به حال دوست داشته اید که مانند لبه دار احساس سلطنت کنید ، این کت مناسب شما است. در مورد بقیه مجموعه ، تقریباً 90.6 درصد از آن از منابع پایدار تهیه می شود. گواسالیا گفت: “وقتی من این مجموعه را شروع کردم.” وگ در همان مقاله ، “من گفتم فقط پارچه های پایدار را به من نشان بده. من نمی خواهم به چیز دیگری نگاه کنم.” در ادامه بخوانید تا نگاهی به کت مورد نظر و همچنین بقیه مجموعه داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>