لباس عروس J Lo را در فیلم عروسی Shotgun ببینید

[ad_1]

جنیفر لوپز یک نگاه اجمالی از لباس عروس خود را به ما می دهد ، اما دقیقاً همان چیزی نیست که شما تصور می کنید. این خواننده / بازیگر تصویری از خودش در یک توییتر سفید پوشیده که دارای یک دنباله بلند و آستین های رویایی پوفی است ، در توییتر خود منتشر کرد. او موهای خود را با یک updo اثیری که فقط شبح لباس خارج از شانه لباس را افزایش می داد ، گذاشت. وقتی این تصویر را برای اولین بار مشاهده می کنید ، ممکن است فکر کنید که او در حال آماده شدن برای عروسی با نامزد الکس رودریگز است که دو سال پیش با یک حلقه الماس زیبا از او خواستگاری کرده است. اما ، این در واقع برای فیلم جدید او است عروسی تفنگ ساچمه ای.

فیلم اکشن / کمدی که در حال حاضر در جمهوری دومنیکن در حال فیلمبرداری است ، درباره زوجی است که توسط لوپز و جاش دوهامل بازی می شوند ، عروسی مقصد آنها توسط مجرمان ربوده می شود. حتی اگر این لباس عروسی واقعی J Lo نیست و هنوز زمان لازم است تا ببینیم که او چه چیزی را انتخاب می کند ، اما یک چیز مسلم است: او در یک لباس عروس سفید کاملا خیره کننده به نظر می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>