لباس فارغ التحصیلی الا امهوف و گردنبند مهره ای

[ad_1]

الا اموف از مدرسه طراحی پارسونز The New School فارغ التحصیل شد و خانواده و دوستانش برای جشن گرفتن جمع شدند. پدرش ، آقای دوم ، داگ امهوف ، و معاون اصلی کامالا هریس ، تصاویر این روز خاص را در اینستاگرام منتشر کردند. برادر الا ، کول و شریک زندگی ، GQ سردبیر سام هین نیز برای تشویق او آنجا بودند. از پیمایش در میان مجموعه عکسهایش ، ما اکنون می دانیم که الا یک لباس خوب انتخاب کرده است ، از جمله یک لباس ساتن آستین پوف از همسر خون آشام و یک سری گردنبندهای لایه ای ، مانند طرح مهره ای دمدمی که او با Beepy Bella سفارشی کرده است. الا همان چوکر را با سه راهی سفید ، جلیقه جین ، دامن اسکیت باز آهکی ، کفش راحتی اسب گوچی و جوراب هایی که جلوی پروژه های لباس بافتنی خود ژست می گرفت ، پوشید.

وی به عنوان نمایش پرده ای خود عنوان کرد: “فارغ التحصیل شد – و سرانجام به دوستان ، خانواده و همه کسانی که تبریک می فرستند عشق می ورزم. من واقعاً از همه شما قدردانی می کنم … به همه کسی که در این زمان عجیب فارغ التحصیل شده تبریک می گویم – در حالی که الا در دنیای مد به خوبی پیش می رود ، قبلاً با IMG Models امضا كرده است ، با Batsheva همکاری كرده و از كتاب نگاه پاییز / زمستان 2021 Proenza Schouler مدل سازی كرده است ، موفقیت او دیرینه است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینید چه چیزی او را برای آینده صنعت به ارمغان می آورد. در ضمن ، مطمئناً می توانید از روز فارغ التحصیلی بسیار پایین مانند ما الهام بگیرید و وسایل ضروری او را از دانه های DIY و میدی های زرق و برق دار گرفته تا کفش های سکویی او بردارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>