لباس قرمز دیزی ادگار-جونز در جوایز انتخاب منتقدان 2021

[ad_1]

مردم عادیدیزی ادگار-جونز در جریان مجازی بیست و ششمین دوره جوایز انتخاب منتقدان نامزد بهترین بازیگر زن در یک فیلم / مینی سریال شد. اگرچه آنیا تیلور-جوی این افتخار را به خانه برد ملکه Gambit، مینی لباس قرمز اسکار دلا رنتا قرمز ادگار-جونز یک غنیمت بود.

نگاه زیبا و جذاب Edgar-Jones با مجله نیکی یتس ، آرایشگر صورت گرفته است. مردم عادی این بازیگر یک مینی لباس اسکار د لا رنتا قرمز مایل به قرمز با یقه گرد مربع دار ، آستین های پف دار تا آرنج و کفش های جیمی چو پوشید. برای زیبایی ، ادگار-جونز به دنبال دم اسبی کم از Danna Rutherford رفت و خط چشم ساده مشکی توسط Gina Kane همراه با ظاهر آرایش شانل در یک خط ضخیم روی پلک بالایی او قرار گرفت. ادگار جونز در اینستاگرام گفت ، “ما هم همین کار را می کنیم!” ازcriticschoice برای این نامزدی متشکرم! متشکرم از شما تشکر می کنمoscardelarenta برای این لباس من آن را دوست دارم. لباس های فصل جوایز ستارگان جوان هالیوود که همیشه در حال ظهور هستند همیشه یک سنجش خوب است که برای آن شایان توجه است و به گفته Edgar-Jones – آستین های پف دار یکی از تعیین کننده ترین روندهای مد نسل ما خواهد بود.

نگاهی دقیق تر به مینی لباس زیبای اسکار دلا رنتا در بالا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>