لباس قهوه ای دولچه و گابانا لیزو برای تولد وی در وگاس

[ad_1]

متاسفم مامان؛ در یک برهه ، من واقعاً قول داده ام که تمام لباسهای مهمان عروسی و شماره های کوکتل شما را که از دهه 90 نجات دادید ، دوباره بپوشانم ، اما سپس لیزو مجموعه شما را یکپارچه کرد. در حال حاضر ، من فقط مطمئن نیستم که آن را به حد. این خواننده با آرایشگر برت آلن نلسون همکاری کرد تا خواستگاری تولد خود را برای وگاس تهیه کند و نتیجه بسیار باورنکردنی بود. لیزو با یک طرح سفارشی Dolce & Gabbana که با کریستالهای دقیق سواروسکی قرار گرفته بود ، به Sin City ظاهر شد. گروه قهوه ای شکلاتی با سرقت پر پر بود تا با قاطرهای دمپایی و الماس های House of Emmanuele و Shine Like Me مطابقت داشته باشد.

برت در اینستاگرام با اشاره به اینکه به خانه D&G ضربه زده است تا این شبح را دوباره از این بایگانی مخصوصاً برای لیزو ایجاد کند ، نوشت: واضح است که ستاره هنگام عکس گرفتن در لابی احساس سخت گیری می کند و بهترین زوایای خود را به بانی نیچوآلدس عکاس می دهد. امیدوارم مامان بدش نیاید که من برای خرید برخی از لباسهای الهام گرفته (و مقرون به صرفه!) مثل لیزو رفته ام ، در صورتی که بتوانم چنین فرصتی را برای نشان دادن قدرت مدل خود پیدا کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>