لباس موسیقی ویدئویی “Lost Cause” بیلی ایلیش

[ad_1]

دوران جدیدی از بیلی ایلیش پیش رویمان است و خواننده “بنابراین من هستم” همراه با موهای بلوند و مات و مات خود ، کمد لباس های چند طرح خود را عوض می کند تا ظاهری کاملاً تک رنگ داشته باشد. مانند گروه وی در ویدئوی “قدرت شما” ، نگاه بیلی در موزیک ویدیوی “علت گمشده” خود که در 2 ژوئن به نمایش درآمد ، از پیراهن های بزرگ و لباس راحتی دنج در لباس های خنثی و عقب ساخته شده است. پس از بررسی دقیق سبک جدید او ، نمی توانیم احساس کنیم لباس های بیلی کاملاً آشنا به نظر می رسند.

کیم کارداشیان روز چهارشنبه تصویری از این فیلم را در داستانهای اینستاگرامی خود نوشت: “من از Skims جاسوسی می کنم”! به غیر از چند نگاه ساتن ، بیلی و رقصندگان موجود در این ویدیو خواب آلوده بودند و آن را در قطعاتی از مجموعه Skims Cozy و موارد دیگر جشن می گیرند. بنابراین بازآفرینی لباس ها برای خودمان ممکن است دلیل گمشده ای نباشد (با هدف جناس). نگاه های مورد علاقه ما را از ویدیوی جدید Billie در پیش رو بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>