لباس مولی گادارد نیکولا کاگلان در گلدن گلوب 2021

[ad_1]

نیکولا کافلان در گلدن گلوب 2021 شرکت کرد (عملا) و لباسی را به تن کرد بریجتون تایید شده. نیکولا ، که در نمایش موفق نتفلیکس ، نقش پنه لوپه فیتینگتون دوست داشتنی را دارد ، برای نمایش جایزه ترجیح داد لباس زرد مولی گدار را بپوشد. ما دوست داشتیم که او با انتخاب یک لباس زرد برای این مناسبت به شخصیت خود ادای احترام کند ، زیرا این رنگ خانواده Featherington است. این لباس با دامن پف دار همراه بود که بسیار شبیه به پرنسس بود.

Aimee Croysdill ، آرایشگر وی ، این شماره پر جنب و جوش را با یک ژاکت کش باف پشمی مشکی و ساده از Ply Knits جفت کرد ، که باعث می شد ظاهر رسمی و دنج تری نداشته باشد. او نگاه خود را با الماس توسط De Beers به ​​پایان رساند. نیکولا همچنین برای سایه های رنگی اضافی از سایه چشم صورتی روشن استفاده کرد. واضح است که ، نیکولا ثابت کرده است که او یک عزیز مد است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم او بعدی چه می پوشد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>