لباس نارنجی کریسی تیگن را در Global Citizen Vax Live ببینید

[ad_1]

لونا استیون پیش از این در هنر لحظه فرش قرمز ویروسی تبحر داشته است. این خرده ریز نمایش را در کنسرت Global Citizen Vax Live که آخر هفته برگزار شد ، به سرقت برد ، زیرا او چندین بار در زیر قطار لباس مادر Chrissy Teigen مخفی شد. لباس نارنجی والدرین صحیتی نارنجی كریسی كاملاً محل مناسبی برای مخفی كردن بود – هرچند كه در قسمت جلوی آن كوتاه و دارای ساق پا بود ، اما با اضافه شدن مقدار زیادی مواد ساتین به پشت ، عملاً برای هر 5 ساله ماجراجوی التماس می كرد تا بازی چتر بازی را انجام دهند با آن.

Luna برای مراسم Global Citizen خود مانند یک مد لباس زنانه به نظر می رسید ، و یک لباس پروانه ای پاستلی ، صندل های Chloé و یک گیره موی تزئین شده با مروارید سفید به تن کرد. کنسرت Vax Live از نظر فنی ممکن است تا 8 ماه مه پخش نشود ، اما شما می توانید عکس های لحظه ای که فرش قرمز شیرین Chrissy و Luna پیش رو دارد را برای دز لطافت روزانه خود تهیه کنید. اوه ، و حتما نگاهی اجمالی به لباس های سکسی (بله ، جمع) جنیفر لوپز برای همان جمع می پوشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>