لباس هایی که توسط Rachel Green از دوستان الهام گرفته شده است

[ad_1]

طراحی لباس این منطقه واقعاً جالب است که در آن مد و سرگرمی به هم می پیوندند. سریالهایی مثل دختر شایعه و سرگذشت ندیمه، و فیلم هایی مانند بی سر و صدا و شیطان پرادا می پوشد ، تأثیر عمده ای در نحوه لباس پوشیدن داشته است.

ما دوست داریم بلر والدورف را بخاطر احیای اخیر سربندها اعتبار دهیم و اگر میراندا پریستلی نبود ، آیا تا به حال می توانیم تفاوت فیروزه ای و آبی سرولوین را بدانیم؟ رابطه پویای مد با فرهنگ پاپ غیرقابل انکار است. طی دو سال گذشته ، ما یک نوزایی بسیار نوستالژیک دهه 90 را تجربه کرده ایم. حتی آیکون های آن دوران ، مانند کیانو ریوز و سلین دیون ، وارد عمل می شوند. بنابراین ، ما تصمیم گرفتیم سبک عالی راشل گرین را از یکی از برجسته ترین سریال های دهه ، امتحان کنیم دوستان.

دبرا مک گوایر طراح لباس در تمام 10 فصل نمایش دهه تعریف شده بود. این اولین کار مدل سازی مک گوایر برای تلویزیون بود و او در مصاحبه اخیر خود با او گفت روزنامه گاردین وی گفت: “علی رغم” فشار برای پوشیدن لباسهای شخصیتها بسیار راحت “،” ما فکر می کردیم که به لباس آرزو کننده نیاز داریم تا مردم بخواهند بیشتر در مورد زندگی خود بدانند. ”

در طول دوستان’ 10 سال دویدن ، سبک پاییزی و زمستانی راشل گرین همه چیز در مورد مینی بندهای چک شده و جامپرهای نصب شده ، لایه لایه بندی های دهه 90 ، لباس های لغزنده و لباس های جین در یک پالت آبی ، سبز و قرمز بود. او معمولاً ظاهر خود را با چکمه های مشکی یا مربیان سفید و باب لایه لایه و برجسته خود جفت می کرد.

پیش از آن ، چهار لباس شاخص او را یافتیم ، آنها را با استفاده از مارک های مورد علاقه خود دوباره ایجاد کردیم و چند نکته در مورد سبک عالی دهه 90 را آموختیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>