لباس های تطبیقی ​​آدام لوین و بهاتی پرینسلو با کودکان

[ad_1]

آدام لوین و بهاتی پرینسلو در طول رابطه خود لحظات جالب توجهی به سبک زن و شوهر داشته اند ، اما دو دختر آنها را به این معادله اضافه کنید و ما یک خانواده کاملاً شیک داریم. عصر روز سه شنبه ، جبهه دار Maroon 5 یک عکس خانوادگی نادر به اشتراک گذاشت که این چهار نفر لباس های رنگی کراوات صورتی رنگی به تن دارند. وی عنوان را نوشت: “دختران فقط می خواهند سرگرم شوند …”

آدام و بهاتی ، و همچنین داستی رز 4 ساله و جیو گریس 3 ساله ، همه ماکسی های کاملاً هماهنگ از مارک لباس Bohemian Tiare Hawaii می پوشیدند ، هرچند که هر یک از آنها خصوصیات شخصی خود را اضافه می کردند. در حالی که آدام لباس خود را با کفش های کتانی آبی روشن ست کرد ، مدل Victoria’s Secret چند شلوار زرد سرگرم کننده را زیر دامن خود انتخاب کرد. نیازی به گفتن نیست که چاپهای رمانتیک و شبحهای نسیم آنها مطمئناً آرزوی آرامش بخشیدن به روزهای ساحل و تعطیلات گرمسیری را در آینده داریم.

اگر علاقه دارید از ظاهر بی دغدغه این خانواده شیک تقلید کنید ، لباس های ماکسی دقیق آنها را از قبل بخرید. همچنین هر لباس در چاپ ها و رنگ های متنوعی وجود دارد ، بنابراین خرید خوشحال!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>