لباس های تطبیق شیک مادر و دختر | TikTok

[ad_1]

مانند برتانی مورفی و داکوتا فانینگ که در خیابان های منهتن قدم می زنند دختران بالای شهر (2003) ، این دو نفره مادر و دختر در TikTok می دانند که چگونه سبک بازی خود را به هر قرار ملاقات ، قرار مو ، و گردش غیر رسمی در شهر بیاورند. آنجا که برخی ممکن است وارد اتاق نشیمن شوند و فرشی پر از خرده کوکی و دمپایی هایی را که شب گذشته خیلی خسته شده اید و نمی توانید آنها را به اتاق خود برگردانید ، می بینند ، Anéka Aitimova و دخترش Jasmin Aitimova یک باند پرواز کامل می بینند.

به عنوان یک سبک ، وقتی جاسمین پیشنهاد ساخت فیلم های TikTok را بر اساس سبک های مورد علاقه کودک 12 ساله ، از جمله دختر VSCO حامل هیدروفلاسک ، دختر نرم و عاشق پاستل ، زیبایی شناس بچه های مستقل دهه 90 ، و بیشتر. “او به من گفت:” مادر ، بیایید با هم این کار را انجام دهیم! ” خیلی خوشحال شدم! ” Anéka از طریق ایمیل به POPSUGAR گفت.

“خودت باش. هرگز بیشتر به روندها توجه نکن [than your own likes]”

آنها با هم ، عشق مشترک خود به روسری ، کیف های باگت ، تاپ های بند دار و شلوارهای پهن را در انواع مختلفی از سبک های منطبق که عشق مشترک آنها به مد را نشان می دهد ، ترکیب می کنند. وی گفت: “سبک من همیشه ترکیبی است: شیک اسپرت ، گاه به گاه هوشمند ، عاشقانه و غیره” ، و اضافه کرد که برخی از سبک های مورد علاقه جاسمین شامل “دختر هوشمند” و ظاهر دختر الکترونیکی است. ویدئوهای Anéka و Jamsin که برای هر مناسبتی آماده هستند ، ترکیبی از لباس های رنگارنگ به سبک خیابان ، از جمله ترکیب های بلیزر جین ، لباس های مجلسی پوشیده ، کت های چرمی و چکمه های جنگی و ظاهری است که ضبط عکس های خودجوش در هر روز هفته را به همراه دارد.

در حالی که مد مورد توجه فیلم های آنها است ، قسمت مورد علاقه Anéka در فیلمبرداری همان چیزی است که در پشت صحنه اتفاق می افتد: گفتگوهای زیاد ، اوقات با کیفیت با دخترش و فرصت خندیدن با هم به اشتباهات آنها. وی گفت: “این لحظات باعث نزدیکتر شدن ما می شود.”

فراتر از آموختن دختران خود برای چگونگی سبک کردن یک شلوار جین خوب ، Anéka امیدوار است که فیلم های آنها با هم باعث الهام بخشیدن به اعتماد به نفس در آنچه می پوشند و چگونگی معرفی خود می شوند. “خودت باش. هرگز بیشتر به روندها توجه نکن [than your own likes]، “او گفت.” اگر بعضی از گرایش ها را دوست ندارید ، [there’s] نیازی نیست که خود را مجبور به پوشیدن آن کنید. “نگاهی به بهترین لحظات مد مادر و دختر دونفره بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>