لباس های تمرینی: لباس های مجلسی شیک و پوشیده از بدنسازی 2021

[ad_1]

مدت زیادی است که می گذرد ، اما بدنبال تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا ، سرانجام سالن های ورزشی شروع به بازگشایی کردند. اگر با عجله به عقب می روید تا هر حرکت اسکات ، لانج ، رانش و حرکت را به برنامه هفتگی خود برسانید ، می خواهید این کار را به سبک انجام دهید. در حالی که همه ما با آرامش و سگهای پایین رو در سوتین های قدیمی ورزشی ، ته لباس خواب (قضاوت نمی کنیم) و سه راهی بزرگ در اتاق نشیمنمان ، به تمرینات مختلف IG Live از Body by Ciara یا پخش فیلم های YouTube Joe Wicks راحت بوده ایم. با تکرار ، حدس می زنیم که حالا که به ورزشگاه برمی گردید ، ممکن است بخواهید لباس خود را با برخی لباس های فعال و لوازم جانبی جدید بالا ببرید. و چه زمانی بهتر است که کمد لباس تمرین خود را اصلاح کنیم زیرا ما از کاهش قفل کردن جشن می گیریم؟

وقتی صحبت از جلسه بدنسازی شما می شود ، عبارت “لباس برای موفقیت” نیز کاربرد دارد. یک کیت جدید نه تنها عملکرد تمرین شما را افزایش می دهد ، بلکه به افزایش سطح انگیزه و اعتماد به نفس برای قدم زدن در سالن بدنسازی نیز کمک می کند. طبق مطالعه توسط مجله روانشناسی اجتماعی تجربی، لباس می تواند بر رفتار و نگرش شما تأثیر بگذارد زیرا معنایی نمادین دارد و ناخودآگاه نحوه عملکرد شما را تغییر می دهد. بنابراین در اینجا ما آن را داریم ، اگر در حال حاضر قادر به انجام آن باشید ، استفاده از کیت کاملاً جدید ارزش سرمایه گذاری را دارد.

بنابراین پیش بروید و در میان شیک ترین لباس های فعال که با فرم و عملکرد چشمگیر ترکیب شده اند – از مربیان تقویت کننده انرژی (و جلوگیری از آسیب دیدگی) برای دوندگان علاقه مند به جاده ، تا شلوار چسبان دار ورزشی مورد تأیید ورزشکاران که یکی از آنها ایجاد کرده است ، فهرست کنید. خلاق ترین مهندسان نساجی ورزشی جهان وجود دارد. و اگر اخیراً مستند سرگردانی را تماشا کرده اید دریانوردی در Netflix و می خواهیم برای حمایت از اکوسیستم خود تغییری ایجاد کنیم ، ما همچنین قطعات پایدار و زمین دوستانه به همراه لوازم جانبی ضروری را که باید در کیف بدن خود حمل کنید قرار داده ایم. برای بهترین جلسه عرق خود آماده شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>