لباس های توپی زمستانی Never Have I Ever Season 2 را ببینید

[ad_1]

اگر قبلاً از فصل دو Netflix استفاده نکرده اید من هرگز به طور کامل ، ما باید لیست اولویت های شما را بررسی کنیم. اگر اینگونه باشد ، ممکن است شما ندانید که دوی ، النور و فابیولا در توپ زمستانی شرکت می کنند و بازیگر رامونا یانگ (بازیگر نقش الینور) به ما نگاهی خوراک خوراک او می اندازد. “بیا با ما داون کن. 💃🏻neverhaveievernetflix” ، او یک عکس به سبک پشت صحنه بازیگران را در آغوش گرفتن یکدیگر در ژست معمولی برای جشن عروسی عنوان کرد.

در حالی که ظاهر فابیولا با یک چوگان بزرگ و زرد روشن ، گاه به گاه بیشتر است ، Devi و Eleanor به ترتیب لباس های تولی آبی و صورتی را پوشیده اند که برای این مراسم با گل و منجوق دوزی شده اند. سنگ های قیمتی موجود در گوشواره های قطره ای دیوی توجه را به دوختن لباس او جلب می کند و النور با دستکش های ساتن و جواهرات جواهرنشانه به زیبایی زیبا و بدیع خود ادامه می دهد. اگرچه ما در مورد آنچه که در توپ پایین می آید جزئیات بیشتری نخواهیم داد ، این لباس ها به خودی خود باید شما را وادار کنند تا تمام 10 قسمت را به پایان برسانید. اوه ، و اگر فقط اینجا هستید و با ما خاطره می کنید ، در صورت تمایل بیشتر لحظات مد مورد علاقه ما را از فصل دو بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>