لباس های سفید تطبیق Little Mix در BRITs 2021

[ad_1]

با توجه به اینکه لی-آن پینوک و پری ادواردز از لیتل میکس در انتظار اولین فرزندشان بودند ، دختران لباس های خود را با جید تیرلوال هماهنگ کردند و لباس های سفید مطابق با جوایز BRIT 2021 به تن کردند. پینوک به دنبال یک لباس نیمه خالص توسط Maison Margiela رفت ، ادواردز یک ست هماهنگ توسط David Koma را به تن کرد و Thirlwall سه نفره را با یک لباس مجلل Vivienne Westwood کامل کرد.

“ما می خواهیم یک گروه کوچک تشکیل دهیم” ، ادواردز در مورد کودک کوچک خود با میزبان AJ Odudu در شوخی گفت فرش قرمز جایزه BRIT پخش زنده. پس از اینکه س beingال شد که هر میکسر کوچک از کدام طراح استفاده می کند ، پینوک گفت ، “من Margiela را می پوشم” ، تیرلوال اضافه کرد ، “من Vivienne Westwood را می پوشم ، عزیزم!” ، و ادواردز خندید و گفت: “من سفید می پوشم.” که اودودو یادآور شد ، “شما به من انگیزه های خلوص فرشته ای می دهید” ، و تیرلوال نظر داد “این ما هستیم ، خالص و ساده”.

ست تطبیق سفید ادواردز ، دیوید کما ، دارای یک بند بند اسپاگتی با دامن ماکسی طبقه بندی شده از مجموعه آماده لباس بهار 2021 بود. تیرلوال یک لباس سفید بدون بند Vivienne Westwood با یک گردنبند جذاب توسط Bleue Burnham و Palm Angels پوشید. و لی آن پینوک با یک لباس توخالی نیمه خالص و سفید مایل به گل Maison Margiela روی فرش قرمز حاضر شد.

به عنوان خوانده شده برای هر زاویه از لباس های سفید مطابق Little Mix در جوایز BRIT 2021 ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>