لباس های سگ کات کارکردیان و مگان فاکس

[ad_1]

اگر هنوز سرتان از لباس بریده بریده سگان مگان فاکس که از مراسم جوایز موسیقی بیلبورد یکشنبه شب دور می زند ، تنها نیستید. مگان در حالی که برخی از PDA های جدی را با دوست پسر Machine Gun Kelly بر روی فرش قرمز ارائه می داد ، لباس های برش دار معروف سگ Mugler طراح مد فرانسوی را پوشید. (ما همچنین از زبان رنگ مشکی رنگ مسلسل کلی فراتر نرفته ایم. …) اگر از خود می پرسید که چرا لباس او بسیار آشنا به نظر می رسد ، دلیل این امر این است که مشهور دیگری چند سال قبل نسخه طولانی تری از این لباس را پوشیده است.

کیم کارداشیان در فوریه سال 2019 لباس بسیار مشابهی با جوایز زیبایی هالیوود به تن کرد و این یکی از مشهورترین چهره های او تا به امروز است. ستاره واقعیت ، طراح اسکیمز ، و مجسمه زیبایی با همراهی کریس اپلتون ، آرایشگر او ، یک لباس سیاه و جسور Thierry Mugler با شکاف تا ران بالا ، گردن بسته و دو بریدگی بزرگ در قسمت بالاتنه تنه پوشید. در حالی که لباس مگان از مجموعه بهار / تابستان 2021 موگلر بود ، لباس کیم یک قطعه پرنعمت بود. یک چیز که هر دو لباس به آن رسیده اند؟ این اضطراب اساسی را برای ما ایجاد می کند که به دلیل این قطعهای جسورانه ، هر لحظه ممکن است نقص در کمد لباس رخ دهد. به خواندن ادامه دهید تا نگاهی به هر دو ستاره کوچک که لباس پیش رو را پوشیده اند ، بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>