لباس های طراح Stormi و Kulture در اینستاگرام

[ad_1]

در لباس های کوچک و کوچکی که امروز می خواهیم تکرار کنیم ، من به شما دختر کایلی جنر ، استورمی و دختر کاردی بی ، کالتور می دهم. همانطور که از پست های اخیر اینستاگرام می توانید درک کنید ، هر دو ستاره به وضوح fashionistas در دست دارند. بیایید با خانم استورمی وبستر شروع کنیم ، که حتی با حمل کیف های طراح حتی در 3 سالگی هم هیچ چیز عجیبی نیست. کایلی تصویری از استورمی را منتشر کرد که بالای آن یک مخزن خاکستری پوشیده و جوراب شلواری مطابق دارد. او با کفش های کتانی رنگارنگ و یک کیف دستی کوچک پرادا اکسسوری کرد. در حالی که استورمی مقابل SUV لامبورگینی مادرش عکس می گرفت ، کایلی این ضربه محکم و ناگهانی را ثبت کرد. کایلی نوشت: “روزهای خنک با مادر”.

کاردی همچنین عاشق لباس پوشیدن دخترش تا حداکثر نه سال است و من یک نسخه بزرگسال از لباس Kulture ، stat را می خواهم. این کودک 2 ساله لباس ژاکت جیونچی به تن داشت که با رنگ قرمز Nike Air Jordans همراه بود. اوه ، و بگذارید در مورد کیف قابل توجه Balenciaga چاپ شده روی پوست مارهای قرمز او را فراموش نکنیم. آیا cuter دیگری پیدا می کند؟ فکر نمی کنم نگاهی دقیق تر به هر دو لباس شایان ستایش آنها در پیش رو بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>