لباس های مهمان عروسی ارزان قیمت 2021

[ad_1]

طبق دستورالعمل های دولت انگلستان ، از تابستان 2021 فصل عروسی رسماً شروع به کار می کند و ادامه می یابد. برای اکثر ما ، این بدان معنی است که با هزینه ای که برای روز بزرگ دوستمان صرف می کنیم ، استراتژیک باشیم. پس از پرداخت هدیه ، مسافرت و محل اقامت (به ویژه اگر عروسی مقصد باشد) ، چیز زیادی برای سرمایه گذاری در لباس مهمان عروسی تابستانی باور نکردنی باقی مانده است. اگر به دنبال یک لباس مقرون به صرفه برای پوشیدن در عروسی هستید ، ما شما را مرتب کرده ایم.

انتخاب ظاهری مناسب برای میهمانان عروسی تابستانی می تواند دشوار باشد ، به ویژه هنگامی که باید مکان را یادداشت کنید. این که آیا این یک عروسی سنتی در کلیسا ، یک هتل غیر معمولی در شهر ، عروسی های مقصد در ساحل یا یک مراسم خارج از حومه شهر است ، ما چند پیشنهاد داریم که تصمیم گیری عالی شما را کمی آسان تر می کند.

انتخاب لباس شما باید مکمل محل برگزاری (و شرایط آب و هوایی) باشد در حالی که به سبک شخصی خود وفادار مانده و توجه عروس را حفظ می کنید. برای یک مراسم سنتی ، ما دنبال کلاسیک تر می شویم ، مانند شانه های پوشیده و سجاف زیر زانو در رنگ های خاموش. اگر در یک اتحادیه کنار دریا شرکت می کنید ، کمی ماجراجو خواهیم بود: شاید یک لباس لغزنده بلند ، کمر کمرنگ یا رنگ های روشن تر. برای یک عروسی در حومه شهر ، ما می خواهیم تکه های راحت تر و راحت تری مانند لباس آستین پفکی الهام گرفته از چمن را انتخاب کنیم. عروسی در شهر خواستار یک ظاهر شیک و گاه به گاه است که اجازه می دهد کوتاه تر و لباس های مد تر باشد. مهمترین چیز این است که شما در هر لباسی که انتخاب می کنید احساس راحتی کنید و روی ظاهری سرمایه گذاری می کنید که می توانید خود را در حال پوشیدن در رویدادهای آینده ببینید.

پیش رو ، ما 25 لباس عروس تابستانی مهمان عروسی را برای مناسبت ها و سبک های مختلف گرد آورده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>