لباس های موسیقی ویدیوی اولیویا رودریگو را در Depop بخرید

[ad_1]

برخی از اخبار نه چندان ترش برای جذابیت هفته شما: اولیویا رودریگو در حال فروش لباسی است که در دو موزیک ویدیوی اخیر خود به تن کرده است ، بنابراین می توانید هنگام رانندگی در حومه شهر یا لذت بردن از بستنی توت فرنگی در مالیبو درست مثل او لباس بپوشید. خواننده و ترانه سرای برتر جدول ، فروشگاه به اصطلاح Sour Shop را در برنامه فروش مجدد Depop راه اندازی می کند تا به طرفداران فرصت خرید چند لباس دقیق ، لوازم جانبی و لوازم جانبی را که در فیلم های “دژاوو” و “” خریداری می کند ، بخرد. خوب 4 U “، علاوه بر قطعات از کمد خودش.

چند پیشنهاد برجسته شامل ژاکت کابلی بافتنی سفید و کلیپ های موی گل از “Good 4 U” و عینک آفتابی مشکی و روسری ابریشمی که در صحنه افتتاحیه “Deja Vu” به تن می کند. باز هم ، این قطعات است ملکه پاپ پانک IRL پوشیده است.

فروشگاه دپوپ ترش اولیویا قرار است از روز پنجشنبه به صورت مستقیم آغاز شود و کلیه درآمد حاصل از خریدها به خیریه اختصاص خواهد یافت. این موارد هنوز به صورت آنلاین لیست نشده اند ، اما خوشبختانه ، ما یک نگاه اجمالی به آنچه در دسترس خواهد بود برای خرید پیش از موعد ، انجام دادیم. همه آنها را در آینده مرور کنید ، و مطمئن شوید که برای Depop ثبت نام کرده و صفحه او را دنبال کنید تا در مورد زمان شروع انتقاد از دکمه “خرید اکنون” مطلع شوید. و سلام ، اگر همه راه های دیگر شکست بخورد و شما به موقع چیزی را به دام نیندازید ، حداقل ما از اولیویا لذت خواهیم برد ترش مجموعه بازرگانان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>