لباس های هالستون نتفلیکس را با سبک واقعی مقایسه کنید

[ad_1]

جریانا سان خوان ، طراح لباس مستقر در نیویورک ، در مینی سریال های جدید نتفلیکس پشت سر مد است هالستون، که زندگی طراح برجسته آمریکایی در دهه 70 را بررسی می کند. سان خوان ، که در نمایش هایی که ممکن است از آنها شنیده باشید نیز کار کرده است شنبه شب زنده و دختر شایعه، بیشتر هر قطعه ای را که در پنج قسمت مشاهده می کنید ، خلق کرده است ، که توسط رایان مورفی نوشته شده و توسط Daniel Minahan کارگردانی شده است.

“هنگامی که شما شروع به جستجو برای Halston می کنید ، مردم شروع به گسترش شبکه شما می کنند و می گویند:” خوب ، من چیزی ندارم ، اما کسی را می شناسم که Ultrasuede دارد. “

وی به POPSUGAR گفت: “این واقعاً مسئله طراحی با صدای شخص دیگری بود که یک تمرین سرگرم کننده است.” یک تمرین سرگرم کننده ، مطمئناً ، یا تقریباً درباره هرکول ترین کاری که کسی می تواند انجام دهد. اما سان خوان ، یک دامپزشک صنعت ، هنگامی که می تواند ارتباطات و منابع زیادی دارد.

“بسیاری از یافته های روزانه در RealReal بود ، که من دوست داشتم از آنها استفاده کنم ، زیرا پیدا کردن چیزهایی توسط طراح بسیار آسان است ، و من واقعاً می خواستم برخی از آن دستبافهای قدیمی Missoni را از دهه 70 ببینم. من افرادی را یافتم که سان خوان خوان گفت ، خواستار درهم آمدن هالستون در مورد مطالب فریبنده ، که بخش مهمی از داستان او بود ، شد. “من واقعاً مجبور شدم آن را بو کنم. هنگام شروع کار احساس می کردم یک محقق خصوصی هستم ، زیرا مجبور شدم از سوراخهای کرم پایین استفاده کنم تا به طور خاص کالکتورهای جمع آوری محصول Halston را پیدا کنم.”

عوامل سریال Netflix نهایت احترام را برای خلاقیت سن خوان قائل بودند. من همچنین با بازیگر جیان فرانکو رودریگز ، بازیگر نقش عشق هالستون ، ویکتور هوگو ، صحبت کردم که خوش رنگ ترین رفتار را از همه شخصیت های نمایش دارد. وی به POPSUGAR گفت: “لطفا نمایش فیلم را ببینید تا آثار هنری جریانا را ببینید. هر قطعه لباس برای هر شخصیت بیانیه ای است و ما امیدواریم كه مردم از آن استقبال كنند و مانند همه كارهای او را دوست داشته باشند.”

حق با رودریگز است. پس از تماشای هالستون، من نمی توانم کمک کنم اما تصاویر قدیمی دهه های گذشته را الک نکردم تا لباس های جریانا را با کمد لباس افراد مشهوری که در اینجا به تصویر کشیده شده اند مقایسه کنم – از جمله لیزا مینلی (با بازی کریستا رودریگز) و السا پرتی (ربکا دایان). تصاویر غیر عادی هستند و همه اینها به لطف تحقیق و استعداد سن خوان است. “من فکر کردم برای خودم مهم است که هر آنچه ممکن است بخوانم و هر تصویری را که می توانم مصرف کنم. من وارد شدم و می خواستم دقیق ترین نمایش را از آن انجام دهم ، اما پس از آن مجبور شدم به عنوان یک طراح لباس کلاه دیگری را که در آن قرار داشتم بپوشم بدانم که چه موقع باید حقیقت را به طور دقیق بیان کرد و چه زمانی می توانم داستان را گسترش دهم و با آن اجرا کنم تا داستان بهتری را تعریف کنم … این همیشه شامل کپی مستقیم نیست. “

پیش از این ، بیشتر از مصاحبه های من با جریانا سان خوان و جیان فرانکو رودریگز بیشتر بخوانید و عکسهایی را که اثبات می کنند واقعیت را می دانم ، جستجو کنید: الگوی زندگی در زندگی هالستون همه جزئی شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>