لباس های چستر در نسل فقط بهتر و بهتر می شوند

[ad_1]

شما در حال تماشای HBO Max هستید نسل، درست؟ معلومه که تو هستی. نمایش کارگردانی دانیل و زلدا بارنز دنبال می کند دانش آموزان دبیرستانی در حال بررسی جنسیت خود هستند و بیشتر خود را از طریق آنچه می پوشند ابراز می کنند. نقش چستر را عدالت اسمیت بازی می کند ، که ممکن است او را از او تشخیص دهید شهرهای کاغذی و سالهای 2020 همه مکانهای روشن، که در آن او در کنار Elle Fanning بازی کرد.

این بازیگر 25 ساله شخصیت خود را با کمک شرلی کوراتا ، طراح لباس ، که در پشت پروژه هایی مانند ویدئوی اخیر “سلطان گومز” “دی اونا وز” قرار دارد ، زنده می کند. کوراتا یک متخصص در زمینه مراقبت از کمد است که به محض دیدن مقدار آن مشخص می شود چیز چستر می پوشد ، و او فقط یکی از هفت بچه اصلی سریال است که دنبال می کند. اما کوراتا چستر را به عنوان تک شاخ رنگین کمان نمایش دقیق توصیف می کند. او از همکلاسی زندگی واقعی زلدا بارنز 19 ساله الهام گرفته است ، بنابراین هیئت مدیره روحیه او از همان جا شروع می شود ، اما همچنین از جیدن اسمیت ، عزرا میلر ، هری استایلز و ملکه های مسابقه کشیدن RuPaul – به طور خاص Yvie Oddly.

“شخصیت او از پول زیادی حاصل نمی شود ، اما او باهوش و باهوش است و می تواند لباس هایش را بدون صرف هزینه های بسیار زیبا جلوه دهد.”

حتی اگر خرید در طی همه گیر شدن سخت بود (اپیزودها از سپتامبر 2020 تا امروز فیلمبرداری می شوند) ، کوراتا آنلاین شد تا بیشتر از بخش زنان در فروشگاه های محلی ، Depop ، Etsy ، Dolls Kill و ASOS ، فروشگاه های Kurata ، موفق به کسب درآمد شود. احساس می کرد که چستر ، همراه با eBay و Crossroads ، احتمالاً چشم هایش را هم گرفته است. وی به POPSUGAR گفت: “شخصیت او از پول زیادی بدست نمی آید ، اما او باهوش و باهوش است و می تواند لباس هایش را بدون صرف هزینه های بسیار زیبا جلوه دهد.” او به POPSUGAR تأیید کرد که مطمئناً در منابع LGBTQ + مانند LAG نیز مخلوط خواهد شد. پرنعمت ، ضد زباله ، برچسب عاری از جنسیت رسمی Rebrand ، و نوازنده / هنرمند مارک Wacky Wacko ست بوگارت.

کوراتا و عدالت روی شخصیت کاملاً همکاری داشتند. “عدالت به طور قطع در شکل ظاهری چستر نقش مهمی داشت. ما درمورد اینکه چه صحنه ای برای هر صحنه مناسب خواهد بود بحث خواهیم کرد – آیا این نمایش کمی مضحک تر است یا جنسیت بیشتر. ما درمورد اینکه چه جواهراتی استفاده خواهد کرد تصمیم می گیریم و چقدر او می پوشد ، “کوراتا گفت. پیش از این ، این سبک استعداد درخشان از پشت صحنه عکسهای مناسبی از عدالت در نقش چستر را به اشتراک می گذارد ، که نگاهی اجمالی به لباس هایی که او را به زودی خواهیم دید ، همراه با همه چیزهایی که می خواهید در مورد آسیب ها و تجربیات چستر بدانید ، ارائه می دهد. روی اینکه کیست و چه می پوشد تأثیر بگذارد. و بله ، نماد بالای محصول رنگین کمان از قسمت اول درگیر است ، زیرا ما می دانیم که شما نمی توانید از آن سیر شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>