لباس های کنسرت زنده جهانی Citizen Vax جنیفر لوپز

[ad_1]

جنیفر لوپز پیش از اجرای خود در کنسرت Global Citizen Vax Live ، که برای اولین بار شنبه 8 مه برگزار می شود ، ضبط کرد و رهبران جهان را به اتحاد دوباره و اطمینان از دسترسی واکسن COVID-19 برای همه فراخواند. این رویداد به میزبانی سلنا گومز در استادیوم SoFi واقع در اینگلوود ، کالیفرنیا برگزار شد و سبک های J Lo ، راب زنگاردی و ماریل هان ، مطمئن شدند که او برای لباس پوشیدن برای هر لحظه کاملا آماده است.

جی لو بعداً با پخش زرق و برق دهه 70 با یک لباس بزرگ الی ساب ، به صحنه آمد و با ظاهری پر از زهیر مراد کوتور روی صحنه رفت و در منگوله های مهره ای چکه کرد و با پرهای گل رز تزئین شد. هر دو لباس با جواهرات Vrai کامل بود. اما جذابیت جنسی هنگامی که لوپز وارد طرح سفارشی فاوستو پوگلیسی برای روبرتو کاوالی شد – یک مینی لباس زرد برش دار با سرهای پلنگ منجمد برای مطابقت با 40 رقصنده پشتیبانش ، که همچنین از اسپندکس رنگین کمان از خانه مد لباس پوشیده بودند ، مطمئناً مورد توجه قرار گرفت. . لباس راحتی نئون رنگی J Lo که با جوراب شلواری مشبک پوشیده شده و چکمه های مشکی و تا زانو او را دور شب گرد کرده است که نویدبخشی به یاد ماندنی و تقویت کننده را می دهد.

برای دیدن لباس های باورنکردنی J Lo به طور کامل این مقاله را بخوانید و جمله ای را در ذهن خود تکرار کنید که مطمئناً همه ما به آن فکر می کنیم ، اما اکنون نیز واضح شده است: “چگونه او چنین می خواند و می رقصد … در آن؟”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>