لباس های Balenciaga Dua Lipa در مهمانی اسکار التون جان

[ad_1]

الماس ستاره برجسته هر دو لباس نمایشی دعا لیپا در مزایای پیش از مهمانی اسکار بود که توسط بنیاد ایدز التون جان برگزار شد. نوستالژی آینده خواننده رشته اجراهای انفرادی خود را با لباس مشکی آغاز کرد و بعداً به لباس درخشان تبدیل شد و به اجرای دوئت های “بنی و جت ها” و “عشق دوباره” با التون جان پرداخت.

دعا لیپا با یک لحظه فرش قرمز بسیار سکسی غریبه نیست ، مخصوصاً اگر درخشان باشد. لباس های گرمی وی با پروانه های درخشان در حال حاضر برخی از لباس های فرش قرمز تعیین کننده سال 2021 است. اما در حالی که لیپا معمولاً به دنبال لباس های الهام گرفته از دهه 90 یا سکسی است ، ظاهری کاملاً زیبا ، لباس های پیش از مهمانی اسکار ظاهراً متناسب اما بسیار چشمگیر بودند. اولین نگاه Dua Lipa یک لباس سیاه و سفید و مخملی از آستین بلند مخملی Balenciaga بود که شامل یک لبه سجاف بلند و جواهرات ساخته شده توسط Bulgari بود. لباس دوم او نیز یک مدل آستین بلند و گردن بلند Balenciaga بود که شامل بلورهای نقره ای سر تا پا با شفاف ، توری مش ، آستین های خرد شده و سجاف حاشیه ای بود که از لباس های گوتیک Morticia Addams در سری 1960 الهام گرفته شده بود خانواده آدامز. Lorenzo Posocco ، آرایشگر لیپا ، ظاهر خواننده را با پاشنه های انگشت انگشت سفید Balenciaga ، گوشواره های Chopard و انگشتر Fabergé تکمیل کرد. برای دیدن دقیق تر لباس های زیبای قبل از مهمانی اسکار Dua Lipa به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>