لباس های Versace Performance Dua Lipa در گرمی های 2021

[ad_1]

دعا لیپا تمام ایستگاههای خود را برای اجرای خود در گرمی 2021 متوقف کرد ، نه در یک لباس ، در دو لباس بلکه در سه لباس صورتی رنگ سفارشی ، تا به انگشتان ، با مجوز از ورساچه. او برای اولین بار عصر یکشنبه با لباس سرخابی پر زرق و برق و پوشیده از یک بالا تنه سوتین پولک دوزی ، روی صحنه رفت تا “Levitating” را با DaBaby اجرا کند ، و این ظاهر تنها یک برنده بود. او با آرایش چشم ، ناخن ها و حتی میکروفونش که با سایه صورتی باربی مطابقت دارد ، مطمئناً به این ایده متعهد بود. سپس ، در اواسط اجرا ، او لباس روپوش مانند را با یک بلیزر بزرگ یاس بنفش عوض کرد – حدس می زنید – چکمه های سرخابی پر زرق و برق متناسب با آن. و برای فینال بزرگ ، همانطور که او به اجرای انفرادی “اکنون شروع نکن” ، او به راحتی بلیزر را انداخت تا مجموعه دو قطعه پولک سکسی خود را نشان دهد.

خواننده ای که امسال نامزد شش گرمی شد ، تم صورتی را تمام شب ادامه داد و شب را با لباس پروانه ای اثری ورساچه آغاز کرد که از هر جهت واقعاً برق می زد. پیش رو ، دوا را ببینید که به نظر می رسد مانند ملکه پاپی است که در ظاهرش با شکوه عملکرد گرمی ظاهر شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>