لباس ورزشی آدیداس اورینال یارا شهیدی در جوایز MTV

[ad_1]

یارا شهیدی برای اهدای جایزه بهترین بازی در یک فیلم در جوایز MTV Movie and TV Awards شرکت کرد و از این فرصت استفاده کرد و به ما نشان داد که چگونه سبک همکاری جدید خود را در آدیداس ارائه می دهد. بزرگ بازیگر و تهیه کننده یکی از لباس های ورزشی چاپی ReCreation Heritage خود را به تن کرده بود ، پیچشی در بکنباوئر ، که برای آن الهام خلاقانه از میراث ایرانی و آمریکایی آفریقایی آمریکایی گرفت. این مواد ابریشمی برای او گرامی و مغازه فرش فرش است و آستین ژاکت را می توان با طناب کشی برای یک فضای متفاوت متفاوت کشید.

یارا به همین مناسبت رویه را از بالای اتری زرد پوشید. او لباس را با پمپ های Christian Louboutin و جواهرات قدیمی Cartier که از بایگانی تهیه شده بود به پایان رساند. جیسون بولدن ، آرایشگر وی ، به ایجاد لحظه ای برای فرش قرمز کمک کرد و اکنون می دانیم که وقتی برای Satin Track Top و شلوارهای تطبیقی ​​متناسب با آن خرید می کنیم ، که با قیمت 248 پوند ساخته می شوند و مسئولیت آن از مواد بازیافتی است ، ما برنده شدیم ” فقط آنها را با کفش ورزشی بپوشید. پیمایش کنید تا از هر زاویه ظاهر او را روی صحنه و فرش ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>